رنگ های نقاشی ساختمانی سال 2020

رنگ های  نقاشی ساختمانی سال 2020

رنگ های نقاشی ساختمانی سال 2020

هر ساله برندهای شناخته شده رنگ رنگ های مورد نظر خود را برای آن سال بخصوص دست چین می کنند با رنگ هایی که انتخاب شده اند تا مکمل همه چیز باشند از ترندهای طراحی داخلی تا سلامت و ارتباطات ما با تکنولوژی روز دنیا.

این ها رنگ هایی نیستند که انتظار داشته باشید تنها روی جلد مجلات برترین خانه ها و باغ ها ببینید بلکه همینطور می توانید این رنگ های منتخب را در لوازم آشپزخانه، اثاثیه منزل و حتی در تن مدل های لباس در مراسم هفتگی مد و زیبایی هم ببینید.

ما در اینجا تعدادی از این رنگ های برتر و منتخب سال 2020 را گرد هم آورده ایم تا با آن ها سال جدید را شروع کنید و تلاش هایتان در زمینه خانه آرایی از ترندهای موجود پیشی بگیرد.

بنجامین مور (Benjamin Moore): روشنایی نخستین

رنگ های نقاشی ساختمانی سال 2020

رنگ منتخب بنجامین مور با عنوان روشنایی نخستین رنگی ایده آل برای روشن تر کردن فضایی تاریک و گرفته است.

این صورتی کم رنگ که از رنگ آسمان در ساعات اولیه سپیده دم الهام گرفته شده دارای ته رنگ برجسته ای از رنگ آبی است.

طبق گفته آندریا ماگنو (Andrea Magno) مدیر بخش بازاریابی و توسعه رنگ در شرکت بنجامین مور ، این رنگ خاص انتخاب شده است تا نمایانگر طلوع تازه ایده آل گرایی، طراحی و زندگی باشد.

رنگ شاد و الهام بخش خوش بینی می تواند در یک اتاق بزرگ تر خنثی عمل کند یا شما می توانید از آن به عنوان رنگ فرعی هم استفاده کنید چنانچه کاملا آماده پذیرش رنگ صورتی در خانه تان نباشید.

شروین-ویلیامز (Sherwin-Williams): آبی ملوانی

رنگ های نقاشی ساختمانی سال 2020

آبی ملوانی یکی دیگر از رنگ های منتخب سال است که از مسیر خورشید الهام گرفته شده است.

این رنگ غنی آبی ملوانی ما را به یاد آسمان شب یا عمق نیلی دریا می اندازد. این آبی الهام گرفته شده از سبک معماری روی دیوار فرعی یا به عنوان رنگ روی کابینت آشپزخانه خوب دیده می شود.

یا می توانید تمام اتاق را برای ایجاد فضایی رویایی و لوکس با این رنگ بپوشانید.

یک نقاش حرفه ای می تواند به شما بگوید که این رنگ زمینی کجای خانه تان به خوبی خودش را نشان خواهد داد و به شما کمک می کند تا از اشتباهات ناشی از رنگ آمیزی خودسرانه خانه به دور بمانید.

برند بهر (Behr): بازگشت به طبیعت

رنگ های نقاشی ساختمانی سال 2020

رنگ سبز چمنی منتخب برند بهر از آرزوی ما برای ارتباط با طبیعت الهام گرفته شده و به نظر می رسد که فضای بیرونی را به فضای داخلی پیوند می زند.

اریکا وولفل (Erica Woelfel ) معاون مدیر بخش خدمات رنگ و نوآوری در شرکت بهر به شما می گوید که چه در یک  مسیر جنگلی در حال دوچرخه سواری باشید یا روی دریاچه کلک سواری کنید یا کنار ساحل قدم بزنید متوجه می شوید که رنگ سبز تقریبا رنگ غالب محیط اطرافتان است.

او در ادامه می افزاید که این رنگ به طور ساده و بدیهی رنگ منتخب طبیعت است.

از این رنگ روی در جلویی خانه برای ایجاد نقشی از سرزندگی بهاری یا در اتاق خوابتان برای ایجاد فضایی آرام بخش استفاده کنید.

رنگ های نقاشی ساختمان PPG: ظروف چینی

آبی تیره در سال 2020 خیلی پرطرفدار است و رنگ های PPG با عنوان ظروف چینی از این امر مستثنی نیستند.

طبق اظهارات دی شلوتر (Dee Schlotter)، مدیر ارشد بخش رنگ شناسی شرکت PPG  این لاجوردی تیره به خاطر خاصیت آرامش بخشی، ظاهر دنج برای کمک به ایجاد کندی  و واقعیت بخشی به زندگی مردم انتخاب شده است. او در ادامه می گوید:

«یکی از دلایل انتخاب رنگ آبی تیره  توسط مصرف کنندگان  نیاز به سادگی و فرار از پیچیدگی های تکنولوژی است». سالن اصلی خانه را با این رنگ خاص رنگ آمیزی کنید تا  شکوه و جلال خاصی به سالنتان ببخشد یا در اتاق ها با چارچوب های سفید ترکیب کنید  تا مثل رنگ های مدرن جلوه گری کند.

والسپار (Valspar): 12 رنگ طبیعی

برای امسال برند والسپار 12 رنگ مجزای سال را انتخاب کرد تا پالتی الهام گرفته از رنگ های زمینی ایجاد کند. خونسردی زمستانه، زمزمه های گیاه نعنا، دره های پهناور سرخ رنگ، نهرهای خاکستری، دانای معتدل، قلعه  صحرایی، باغ خلوت، هلوی بمبئی، پودر کم رنگ، آبی خالص، خزه سبز لجنی مجموعه منتخبی از رنگ های ملایم این برند است. طبق گفته سوئی کیم (Sue Kim)، مدیر بخش بازاریابی رنگ ها در والسپار شرکت شروین-ویلیامز رنگ های طبیعی نسخه تجویز شده زمین برای زندگی های پرتنش و شلوغی است که ما داریم.  این مجموعه رنگ های ملایم با گزینه های متعددی که پیش روی ما می گذارند می توانند تقریبا در جای جای خانه مورد استفاده قرار بگیرند.

برند پانتون (Pantone): آبی کلاسیک

رنگ آبی کلاسیک آبی واقعی و نابی است که برای جلوه گر کردن ثبات و آرامش در خانه انتخاب می شود. لئاتریس ایسمان (Leatrice Eiseman) مدیر ارشد موسسه رنگ و زیبایی پانتون می گوید که آبی کلاسیک جزء طیف  ناب و منعطف از رنگ آبی است که همیشه می توانیم روی آن حساب کنیم. این رنگ به اتاق شما ابعاد تازه ای می بخشد برای همین بهتر است از آن در کابینت ها و قفسه ها استفاده کنید. یا آن را روی دیوارهای اتاق خواب یا دفتر کارتان بزنید تا محیطی مناسب برای افزایش تمرکز و آرامش ذهنی خود ایجاد کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *